Kızıl elma 6.Bölüm izle

Şekerin ölümünü ailesine bildirmek için giden Murad, Zeynep ve Hasan Kırımlı evine gidince Murad Altay Şekerin hanımının durumunu gördükten sonra deliye döner ve öldürmek için plan yapmaya kalkar. Murad Altay’ın durumunu öğrenen Meryem Hanım onunla konuşmak için çağırır ve ne diyeceği, yardım edip etmeyeceği merak konusu.

Kızıl elma 6.Bölüm izle

Murad Altay eğer olumsuz cevap alırsa Şeker’in intikamını almak için neler yapacak merak konusu ama ben şunu söyleyim Murad Altay’ı tutmak bundan sonra zor. Murad Altay Velidin peşine düşer ama arkasından Mcnamara’yı öldürmek için araştırma yapar. Bu durum Murad Altay’ı birimle karşı karşıya getirecek mi?

Kızıl elma son bölüm izle

Asıl merak edilen konu Murad’ı başından beri çözmeye çalışan Meryem Hanım ve Zeynep’in ne yapıp yapacağı ve Hasan Kırımlı’nın tutumudur. Birimde kimler Murad Altay’a yardım edip kimler köstek olacaktır. Bakalım neler olacaktır. Harika bir bölümle KIZILELMA her Çarşamba olduğu gibi 19 Şubat 2014 günü saat 19.55’de TRT 1 de ekranlarımıza gelecektir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>