Kayıp 8.Bölüm

Kayıp 8.Bölüm izle Falko’nun Mehmet’i köşeye sıkıştırdığı Kayıp 8. bölümde işler iyice karışıyor. Falko Mehmet’i, eğer Hasan’ı hapishaneden çıkartmaz ise Kerem ile birlikte annesi ve kız kardeşini de öldürmekle tehdit ediyor. Leyla ise sürekli Kerem ile ilgili aynı kabusu görmektedir. Issız bir yerde, beyaz ahşap bir evde Kerem’i görmektedir. Bu konuyu Elmas’a açar. O da rüyasını yorumlamak için onu bir hocaya götürür.

Hasan’ın yakalanmadığını öğrenen Falko’nun adamları Fahri ve Bekir paniklerler. Mehmet ise ailesini trene bindirerek bir süreliğine İstanbul’dan uzaklaştırır. Kayıp izle Mehmet’e sürpriz yapmaya gelen Özlem, daha önce onu hiç böyle görmemiştir. Annesi ve İnci kendilerinden çok Mehmet için endişelidirler.

Bu işi bırakması için ona baskı yaparlar. Mehmet’in Hasan’ı çıkartmaya niyeti yoktur. Falko’nun da ona tanıdığı süre dolmak üzeredir. Elmas ve Kadir ise, Kayıp son bölüm izle Bilal için git gide endişelenmektedirler. Kaç gündür ondan haber alamazlar. Kerem ise yeni getirildiği evde kaçmak için fırsat kollar ancak bu sandığından daha zordur.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>