Karagül 19.Bölüm

Ada gördüklerini yanlış yorumlar. Annesini babasını aldatmak ile suçlar. Ebru yaşadıklarından sonra buna katlanamaz ve tokadı basar Ada’ya. Kedal ise Sibel’in oğlu olacağını yani kendinin bir oğlu olacağını öğrenince bayram yapar.Karagül yeni bölüm ile ekranlarda fırtınalar estirdi. Baran ve Ebru’nun yakınlaşması olay oldu. Kendal Ebru’yu korkutmak için bir plan yaptı. Karagül 19.Bölüm izle Ebru karakol’un önünde beklerken bir kadın gelir ve O’nu alır götürür. Baran ‘da oradaydı ve Ebru’yu takip etti. Ebru’yu bir eve götürdüler ve gözünü korkutacakken Baran birden gelir ve kurtarır Ebru’yu.. Karagül 19.bölüm fragmanı sitemizde yerini aldı.

Karagül izle Fox Tv ekranlarında yerini aldı. Karagül yeni yepyeni bölüm fragmanı ile sitemizde yerini aldı. Karagül ‘de büyük bir şok yaşandı. Karagül ‘de büyük olaylar yaşanıyor. Karagül 19.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak. Karagül’de Kendal’ın yeri git gide daralıyor. Baran da artık çok farklı düşüyor amcası gibi değil babası gibi olma yolunda. Karagül yeni bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak.

Karagül son bölüm izle Karagül’de dengeler değişti. Ebru karagül yetiştirmeye başladı. Ayakta durmaya çalışıyor. Karagül yeni bölüm fragmanı ile sitemizde yerini alacaktır. Karagül 19.bölümde neler olacak? Karagül yeni bölüm fragmanı burada. Karagül’de Rüzgar ve Baran’ın yakınlaşması ilerledi Baran artık diğerleri ile de yakınlaşmaya başladı. Narin’in ise uykuları iyice kaçtı.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>