Karagül 18.Bölüm

Karagül 18.Bölüm izle Karagül muhteşem bir dönüşe ev sahipliği yapıyor öldü diye yasları tutulan Murat geri dönüyor. Kendal’ın hayatı artık daha zor. Peki Ebru yaşadıklarının hesabını Murat’tan sormayacak mı?Tv ekranlarında olacak. Karagül ‘de Kendal için büyük tehlike geldi çattı. Kendal öldürdüğünü sandığı kardeşinin dönüşüyle yıkılacak. Artık herşey çok farklı olacak.

Karagül izle Evet Karagül’de Kendal devrinin kapanmasına çok az kaldı. Kendal’ın öldürmeye çalıştığı Murat dönüyor. Özcan Deniz Karagül’e dönüyor.

Karagül son bölüm izle Narin korktuğu başına gelecek. Baran’ı ne kadar sakınsa da Ebru’dan Baran kardeşlerine sahip çıktı. Kendal Ebru’yu odada gırtlağına çöktü dışarda kalan Rüzgar ve diğer çocuklar tedirgindir. Rüzgar astım krizine girdi. O anda Baran’ın kardeşlik duygusu kabarır. İçeriye dalan Baran ve Kendal karşı karşıya gelir. Bu olay Kendal için büyük bir şoktur. Baran bir adım da yaklaşmıştır kardeşlerine bu durum Narin’in uykularını kaçırır. Ne yapıp yapıp Baran’ı uzak tutmalı onlardan. Karagül 18.bölüm fragmanı izlemek için bizi takip edin..

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>