Karagül 17.Bölüm izle

Karagül 17.Bölüm izle Karagül 17. Bölümde Ebru ve Kendal artık birbirlerinin sınırlarını adamakıllı zorlarken Kendal Ebru’nun başını ezmeye kararlıdır. Karagül 17. Bölümde Kendal, Ebru ile hesaplaşırken, Baran astım krizine giren Rüzgar’ı kurtarabilmek için amcası ile karşı karşıya gelir. Karagül 17. Bölümde Kendal, Baran’ın bu ihanetini unutmayacaktır. Baran ve Kendal’ın arasının açılmasından Ebru’yu sorumlu tutan Narin’in Ebru’ya olan düşmanlığı bir kat daha bilenir.

Karagül izle Karagül 17. Bölümde Kendal’ın sırrını öğrenen Ada, Ebru’ya söyler. Karagül 17. Bölümde Ebru’nun bu sırrı öğrendikten sonra yapacakları artık Kendal, Kadriye ve konaktaki diğer herkes için gelinen son noktadır. Karagül son bölüm izle Karagül 17. Bölümde Kendal, bir taraftan da Asım’la birlikte baba ocağına sığınmaya çalışan Emine diğer tarafta karnındaki çocuktan kurtulmaya çalışan Sibel’le uğraşır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>