Fatih 3.Bölüm

Fatih 3.Bölüm izle Fatih, tedbirli olması sayesinde mutlak bir ölümden kurtulur. Bu ciddi tehdidin üstüne, Fatih’in bir süredir üzerinde çalıştığı kanunname açıklanır. Haseki sultanlar için mesele artık sadece ileride kendi evlatlarının tahta geçmesi değil, hayatta kalmasıdır. Fatih’ten sonrası için daha fazla kaygılanmaya ve plan kurmaya başlarlar.

Fatih izle

Kazıklı Voyvoda Vlad ise, ilk iş olarak Eflak’a dönerek, Fatih’in çok sevdiği Radu’yu bertaraf edip tahta oturur. Tüm bu olan biten arasında, şehzade Mustafa, Züleyha’yı kaçırtarak saraya getirtir. Mahmud Paşa’ya az kalsın yakalanacak olan Züleyha, sırra kadem basar.

Mustafa, kapı kapı Züleyha’yı aratmaya başlar.Seçilmişi bulmak için Kostantiniyye’ye gelen gizemli dervişlerin sırları yavaş yavaş açığa çıkmaya başlar. Fatih son bölüm izle Geçmişinden ve taşıdığı büyük sırdan habersiz Dilyar, Mir Kasım’la yüz yüze gelir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>